Často kladené dotazy / FAQ


Zde najdete nejčastěji kladené dotazy a odpovědi na ně. Pokud máte další otázky, využijte formulář níže.
Budu mít po zákroku jizvy?
Jizvy budou vedeny v přirozených záhybech vašeho obličeje, pouhým okem si jich nevšimnete a správnou pooperační masáží a péči zneviditelnění ještě napomůžete.
Jaký je očekávaný výsledek DPF?
Očekávaný výsledek je přirozenější, trvalejší a svěžejší vzhled obličeje a krku.
Jak dlouho trvají výsledky deep plane faceliftu? Je deep plane facelift trvalý?
Výsledky jsou obvykle trvalé, ale proces stárnutí a přirozeného procesu obnovy tkáně v obličeji a krku může mít vliv na výsledky v průběhu času. Nicméně, klienti mohou očekávat, že výsledky zůstanou viditelné po mnoho let, zejména pokud se o svůj obličej a krk správně starají, například pomocí dobrého hydratačního režimu a ochrany proti slunečnímu záření. Je také důležité mít na paměti, že každý jednotlivý případ je odlišný, a tak je vhodné se o výsledky a další péči o obličej a krk poradit s odborníkem.
Jaké jsou rizika a vedlejší účinky zákroku?
Rizika a vedlejší účinky Deep Plane Faceliftu zahrnují krvácení, infekci, otoky, podlitiny, dočasné brnění a necitlivost. Nicméně, pokud je zákrok prováděn zkušeným a kvalifikovaným plastickým chirurgem, rizika jsou minimální.
Je mi skoro 40, můžu podstoupit Deep Plane Facelift?
Záleží na projevech stáří ve vašem obličeji a zhodnocení plastického chirurga na osobní konzultaci. Každý je individuální, pro někoho je v těchto letech vhodné řešit omlazení zákrokem, někomu jinému by mohla stačit pouze procedura v podobě radiofrekvenční terapie, mezoterapie, IPL, atp.
Jak mohu snížit otoky po zákroku?
Udržujte hlavu ve zvýšené poloze a to i ve spánku. Pijte dostatečné množství vody a konzumujte stravu s nízkým obsahem soli.
Hradí Deep Plane Facelift pojišťovna nebo alespoň na zákrok přispívá?
Jedná se o estetický zákrok, který si klient plně hradí sám. Pojišťovna zákroky hradí nebo na ně přispívá, jestliže je nutný nebo nezbytný například po úrazu, pro opravu vrozené vady a podobně.


Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku? Neváhejte se zeptat.


Formulář na dotazy

Na otázku vám odpoví některý z našich lékařů. Odpověď dostanete emailem a pokud se bude jednat o častěji pokládaný dotaz, otázku s odpovědí přidáme k ostatním na této stránce. Děkujeme že se ptáte.