Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Níže jen několik recenzí, další najdete napříč internetem, Google, Seznam, pokud ovládáte angličtinu, můžete se podívat na web RealSelf.com, Česká kopie je Estheticon.cz, atp. Naprostá většina klientů a klientek hodnotí zákrok Deep Plane Facelift pozitivně. Nejčastější obavy jsou při nových pocitech ve tváři, jakými je například pnutí nebo tah. Tyto příznaky jsou však pro pooperační rekonvalescenci typické a brzy zmizí.

google

U pana doktora jsem byla poprvé na botoxu v oblasti glabely a čela. Byla to moje první zkušenost, jak s klinikou tak panem doktorem. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Vše skvěle vysvětleno a péče na jedničku. Na této klinice jsem nebyla naposledy. Děkuji za skvěle odvedenou práci

Veronika Balabanova
Veronika Balabanova
google

Mohu jenom doporučit, skvěle služby a výborný personál.

Vladimir Hajek
Vladimir Hajek
google

Jsem cca dva měsíc po operaci MyFaceLift + NeckLift a mé nadšení z nového obličeje který omládl (bez nadsázky) nejméně o 10 let, je ooobrovské ! Hledáte-li (už marně) v zrcadle léty ztracenou krásu a toužíte-li o více než jen pár let vrátit čas, ujišťuji Vás, že pan doktor Ventruba je tou nejlepší volbou a sázkou na jistotu. Jeho neuveřitelný přístup a více než bohaté zkušenosti z něj dělají opravdového mistra v oboru plastické chirurgie. Po mých zkušenostech s panem doktorem Ventrubou vím jistě, že nikdy nebudu litovat toho, že jsem se svěřila právě do jeho rukou a zcela otevřeně říkám, že už nikdy nebudu hledat jiného plastického chirurga. Ještě jednou Vám vážený pane doktore (ale i Vaší obětavé a vstřícné sestřičce M. Navrátilové) mnóóóhokrát DĚKUJIIII.. Petra J.

P J
P J
google

Od první konzultace po poslední kontrolu maximální spokojenost - nic nebylo problém. Vždy milé, vstřícné a empatické jednání celého kolektivu- od recepce přes sestřičky na sále, ambulanci, vrchní sestru až po osobnost a šikovné ruce pana doktora! Výsledek modelace prsou je splněným snem! Na tuto kliniku se ráda vrátím, bude-li třeba další upravující zákrok (a že určitě bude 😉👌🫶).

Marcela Saparová
Marcela Saparová
google

Doporučuji všemi deseti! Pan doktor Ventruba semnou měl svatou trpělivost. Absolutně mi vyšel vstříc. Tím to mu moc děkuji za nová nádherná prsa. Lidskost, milý přístup, příjemná atmosféra od všech kdo byl na sále. Sestřičky jedním slovem zlaté.

Petra Dvořáčková
Petra Dvořáčková
google

Děkuji za skvělý botox. Byla jsem moc spokojená, příjemné prostředí, cítila jsem se dobře a mohu jen a jen doporučit!!👍

Monika - SKY TOURS
Monika - SKY TOURS
google

Perfektní a profesionální přístup. Doporučuji všem, kteří hledají top výsledek.

Zuzana Skokanová
Zuzana Skokanová
google

U Dr Ventruby jsem podstoupila LIP LIFT a musím říct, že mé asymetrické a vpáčené rty vypadají velmi krásně, přirozeně a decentně !!! Tak perfektní a přirozený vzhled jsem nečekala! Mohu jen doporučit, Dr Ventruba má opravdu velmi racionální přístup, nemusíte se bát svěřit se do jeho rukou! Diky, Helena

Helena Pavlíčková
Helena Pavlíčková
google

Dobrý den, s V-clinic mám ty nejlepší zkušenosti. Od první konzultace ohledně úpravy horních víček přes samotný zákrok až po vyndání stehů a závěrečnou kontrolu. Říkal jsem si, že by bylo fajn, kdyby všechny chirurgické zákroky probíhaly v tak přátelském duchu, rychle a bez komplikací. V-clinic děkuji za perfektní výsledek. Jsem velmi spokojen.

Jiří Molík
Jiří Molík

Komentáře · Diskuze ... 

Výše uvedené komentáře jsou importované z profilu na Google nebo Facebooku. Níže najdete další hodnocení nebo úryvky z diskuze, popřípadě ty které nešli importovat automaticky (například z Instagramu a dalších). 

Ráno po operaci šlo všechno dobře a necítila jsem žádnou bolest (předpokládám že díky předepsaným analgetikům). První noc po operaci jsem byla trochu nervózní, pořád jsem přemýšlela jak to bude vypadat, zda ještě nenastanou nějaké komplikace, atp. Všechny obavy byli zbytečné. Celý proces hojení nebyl bolestivý, ale spíše nepříjemný (spaní v polosedu, ovázaný obličej, představy jak budu vypadat ...). Po pár dnech jsem vysadila analgetika, i když jsem je měla k dispozici a klinikou povolena. S odstupem času, cca půl roku, to vnímám následovně, pro lidi, kteří mě neznali pře zákrokem a nevědí že jsem na nějakém byla, dostávám komplimenty ohledně mladistvého vzhledu. Nikdo z nich nepoznal, že jsem podstoupila nějaký zákrok, což dokazuje, že Deep Plane Facelift je velmi přirozený (nebo že pan doktor Ventruba je velice šikovný). Ti co mě znali před zákrokem a mají možnost srovnávat, kvitují nejen omlazení, ale i vzhled odpočatého obličeje (minimum vrásek zřejmě navozuje dojem že nemáte žádné starosti).  Schválně jsem si nechala na zhodnocení zákroku odstup skoro sedm měsíců a nyní mohu s jistotou potvrdit, že s výsledky jsem neskutečně spokojena.

V mém případě nemohu být spokojenější. Minimální modřiny, spíše diskomfort než bolest a výsledek lepší než jsem doufala. Zpočátku trochu ztuhlý v krk, ale za pár týdnů to bude lepší. Výsledky jsou vynikající a jsem velmi ráda, že jsem získala omlazení, které jsem chtěla. Následná péče byla vynikající a vždy bylo s kým promluvit, pokud jsem měla nějaké obavy. Vřele doporučuji V-CLINIC, jmenovitě pana doktora Ventrubu, je to nejen vynikající chirurg, ale je skvělý i jako člověk. Děkuji.

Zákrok Deep Plane Facelift jsem absolvovala před třemi týdny. Zatím je výsledek ještě lepší, než byla má očekávání. Když jsem na konzultaci s vtipem ptala o kolik let budu po zákroku mladší, odpověď byla o 6 - 8. Brala jsem to jako další vtip, ale manžel říká že vypadám o dobrých 10 let mladší. Před první konzultací jsem si udělala opravdu velký průzkum ohledně klinika a chirurgů a myslím, že jsem vybrala to nejlepší – soudě podle mých výsledků. Na klinice jsem se setkala s trpělivostí, uklidněním a bylo tam kupodivu i veselo. Což značně usnadnilo celý zážitek ze zákroku. Musím říct, že jsem měla minimální modřiny a jen malé otoky a téměř žádnou bolest, jen nějaké mírné nepohodlí po dobu několika dní. V případě potřeby byl vždy někdo na druhém konci telefonu. Kromě toho, že miluji to, co vidím v zrcadle, cítím se mnohem šťastnější, když teď vidím, jak se cítím uvnitř. Takže, moc DĚKUJI, doktore Ventrubo a týmu, že jste se o mě tak dobře starali. Doporučila jsem vás několika svým přátelům, kteří souhlasí s tím, že výsledek je úžasný.

Podstoupila jsem Deep Plane Facelift v kombinaci s operací očních víček a zkušenosti popisuji s odstupem jednoho měsíce po zákroku. Bolestivost byla minimální, spíše to bylo nekomfortní, ale to se dalo očekávat. První 2 týdny jsem měla výraznější otok obličeje, byl kulatý a úsměv vypadal legračně. Necitlivost ve tváři začala zanedlouho ustupovat, přidalo se však svědění a občasné pobolívání v oblastech které se hojí. Stále však cítím pocit upnutého krku a brady. Stále musím nosit kompresní obvazy, protože zákrok byl složitější a rozsáhlejší. Když nemám kompresi, necítím se pohodlně a cítím tahání. Jediná modřina, kterou jsem měla, byla pod očima a trochu také na levé tváři. Modřiny jsou skoro neviditelné, ale jsou tam, což se taky dalo očekávat a byla jsem na to připravena. Přestože mám ještě pár měsíců do úplného zotavení, jsem s výsledky velmi spokojena a jsem vděčná za to, že jsem se rozhodla zákrok mohla podstoupit. Mé díky patří i V-CLINIC, skvělí personál, atmosféra i přístup.

Už nějakou dobu jsem DPF chtěla, ale pořád jsem sbírala informace a taky odvahu. Nakonec jsem se rozhodla namísto kliniky vyhledat konkrétního chirurga. Načetla jsem si o různých doktorech skrze všelijaké fóra, komentáře, facebookové skupiny, hodnocení a recenze a pak jsem se rozhodla, že se chci objednat na konzultaci s panem doktorem Ventrubou. Byla jsem ohromena kolikrát jsem na jeho jméno narazila ve spojení s operacemi obličeje nebo prsou. Konzultace zodpověděla všechny moje otázky a překvapilo mě, že celá návštěva nebyla jako u běžného lékaře, šlo to tak nějak lépe. Pochopila jsem proces stárnutí a jak to lze zlepšit chirurgickým zákrokem. Velice mě zaujal přístup pana doktora, je vidět že pro to co dělá je zapálený a má to rád. Ale k zákroku, pořád jsem to já, jen o dost mladší, zákrok vypadá zcela přirozeně. Měla jsem nějaké otoky (což se dalo očekávat), ale minimální modřiny. 12 dní po operaci jsem se zlepšovala každý den. Připadá mi, že omlazení neproběhlo jen na venek, i vnitřně, mentálně jsem nějak spokojenější. Cítím se skvěle.

Pan Ventruba mi před dvěma měsíci na V-CLINIC dělal Deep Plane Facelift. Z výsledku jsem nadšena. Měla jsem minimální otoky i modřiny a můj obličej vypadá jako ten, který jsem vždy chtěla, přesto jsem to pořád já, jen bez výrazných vrásek, díky kterým jsem vypadala staře, naštvaně a unaveně. Od prvního konzultačního setkání až po nedávnou závěrečnou kontrolu vždy vše k mé spokojenosti. Abych nevychvalovala jen pana doktora, celý tým byl skvělí. Přestože jde o zkušené profesionály, od asistujících u zákroku, přes ošetřující personál až po báječné asistentky. Doufám že nikdo z nich nikdy neodejde do důchodu, protože si neumím představit, že bych svůj obličej svěřila do rukou jiného chirurga. Děkuji.