Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Níže jen několik recenzí, další najdete napříč internetem, Google, Seznam, pokud ovládáte angličtinu, můžete se podívat na web RealSelf.com, Česká kopie je Estheticon.cz, atp. Naprostá většina klientů a klientek hodnotí zákrok Deep Plane Facelift pozitivně. Nejčastější obavy jsou při nových pocitech ve tváři, jakými je například pnutí nebo tah. Tyto příznaky jsou však pro pooperační rekonvalescenci typické a brzy zmizí.

google

Nejlepší klinika, nejprofesionálnější přístup, , nejpříjemnější personál, a hlavně - nejzručnější a nejtalentovanější pan doktor ( Tomáš Ventruba) , u kterého jsem kdy byla. Takto bych shrnula svůj zážitek z operace na teto prestižní klinice V-Clinic, která je na stejné, ne-li vyšší úrovni klinik estetické chirurgie ve Spojených Státech , kde už dlouhá léta žiji. Také stoji za zmínku, ze s celým operačním tymem byla od zacatku do konce hrozná sranda, tudíž vám ani nepřijde, ze nějaký zákrok podstupujete. Vřele doporučuji, a klidně bych si to celé zopakovala 😁

Martinka Bartkova-Chapman
Martinka Bartkova-Chapman
google

Na V Clinic jsem byla u MUDr.Ventruby 4.4.2023 na operaci HV. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Pan doktor i sestřičky jsou velice milí lidé a s panem doktorem je velká legrace. Pan doktor vše vysvětlí a na otázky odpoví s největší odborností. Člověk se může zeptat úplně na vše. Pokud má někdo z operaci strach, tak vás ho pan doktor velice rychle a vtipně zbaví. Při operaci nic nebolelo. Vše co pan doktor při zákroku prováděl předem říkal, aby pacientka neměla strach nebo se náhodou nelekla. Profesionální personál.

Jolana Furstova
Jolana Furstova
google

I had eyelids surgery.Briliant service,excelet service.great advice given,answer all questions.fully recomended.the best team.great conversation during surgery.V-clinic is the best.😍 andrea

Andrea Janciova
Andrea Janciova
google

Je to necelých čtrnáct dní, co jsem podstoupila operaci horních víček. Jsem na vozíku a tak jsou pro mě některé věci trošku složitější. S V Clinic, byla naprosto skvělá komunikace a všichni se snažili vyjít mi maximálně vstříc, aby byl pro mě zákrok co nejjednodušší. Operace proběhla naprosto bez problémů a skvělý pan doktor Ventruba i sestřičky zahnali můj strach, svým milým přístupem. Po zákroku jsem odcházela s úsměvem a za to patří dík panu doktorovi i sestřičkám. Teď už jsou vidět jen malé jizvičky a každým dnem jsou o trošku méně viditelné. Popravdě jsem ani nečekala, že výsledek bude vypadat tak krásně. Jsem moc spokojená a ještě jednou děkuji panu doktorovi a všem z V Clinic

Vera Spackova
Vera Spackova
google

Jsem naprosto spokojená. Rozhodla jsem se a šla. Pan doktor je profík. Děkuji.

Lucie Alexová
Lucie Alexová
google

Perfektní a profesionální přístup. Doporučuji všem, kteří hledají top výsledek.

Zuzana Skokanová
Zuzana Skokanová
google

Skvělý přístup, úžasné a milé jednání , krásný výsledek!

Daniela Krčmářová
Daniela Krčmářová
google

U pana doktora MAXIMÁLNÍ spokojenost. První zákrok 2018 jsem naplánovala bez jakýchkoliv předešlých 'mapování trhu' zde. Následovala operace horních víček..a docházím dosud. Tak má vypadat profesionální a zároveň přátelský přístup. Nemám jedinou výhradu. Doporučuji!

Tereza Mašková
Tereza Mašková
google

Než jsem se rozhodla podstoupit zákrok - korekci očních víček, navštívila jsem několik klinik a měla konzultace u více lékařů. Vím, že mi bylo doporučeno, že na "víčka" je pan doktor Tomáš Ventruba nejlepší, ale chtěla jsem si udělat svůj vlastní názor. Nakonec jsem se řídila podle své intuice a udělala jsem moc dobré rozhodnutí. Jsem nadšená z výsledku a moc mě potěšil laskavý přístup a péče manželů Ventrubových a jejich asistentky. Po zákroku oči i celkový vzhled působí mladistvěji a hlavně nemám oči tak unavené, takže nemusím stále používat brýle na čtení a věřím, že je brzy odložím natrvalo. Chtěla bych tímto způsobem panu doktoru a paní doktorce Ventrubovým a celé společnosti V-Clinic co nejupřímněji poděkovat a všem vám mohu tuto kliniku srdečně doporučit. Nebojte se změn, je to dobrodružství pracovat na sobě, na své kráse a zdraví. Lucie

Lucie Vaverova
Lucie Vaverova

Komentáře · Diskuze ... 

Výše uvedené komentáře jsou importované z profilu na Google nebo Facebooku. Níže najdete další hodnocení nebo úryvky z diskuze, popřípadě ty které nešli importovat automaticky (například z Instagramu a dalších). 

Ráno po operaci šlo všechno dobře a necítila jsem žádnou bolest (předpokládám že díky předepsaným analgetikům). První noc po operaci jsem byla trochu nervózní, pořád jsem přemýšlela jak to bude vypadat, zda ještě nenastanou nějaké komplikace, atp. Všechny obavy byli zbytečné. Celý proces hojení nebyl bolestivý, ale spíše nepříjemný (spaní v polosedu, ovázaný obličej, představy jak budu vypadat ...). Po pár dnech jsem vysadila analgetika, i když jsem je měla k dispozici a klinikou povolena. S odstupem času, cca půl roku, to vnímám následovně, pro lidi, kteří mě neznali pře zákrokem a nevědí že jsem na nějakém byla, dostávám komplimenty ohledně mladistvého vzhledu. Nikdo z nich nepoznal, že jsem podstoupila nějaký zákrok, což dokazuje, že Deep Plane Facelift je velmi přirozený (nebo že pan doktor Ventruba je velice šikovný). Ti co mě znali před zákrokem a mají možnost srovnávat, kvitují nejen omlazení, ale i vzhled odpočatého obličeje (minimum vrásek zřejmě navozuje dojem že nemáte žádné starosti).  Schválně jsem si nechala na zhodnocení zákroku odstup skoro sedm měsíců a nyní mohu s jistotou potvrdit, že s výsledky jsem neskutečně spokojena.

V mém případě nemohu být spokojenější. Minimální modřiny, spíše diskomfort než bolest a výsledek lepší než jsem doufala. Zpočátku trochu ztuhlý v krk, ale za pár týdnů to bude lepší. Výsledky jsou vynikající a jsem velmi ráda, že jsem získala omlazení, které jsem chtěla. Následná péče byla vynikající a vždy bylo s kým promluvit, pokud jsem měla nějaké obavy. Vřele doporučuji V-CLINIC, jmenovitě pana doktora Ventrubu, je to nejen vynikající chirurg, ale je skvělý i jako člověk. Děkuji.

Zákrok Deep Plane Facelift jsem absolvovala před třemi týdny. Zatím je výsledek ještě lepší, než byla má očekávání. Když jsem na konzultaci s vtipem ptala o kolik let budu po zákroku mladší, odpověď byla o 6 - 8. Brala jsem to jako další vtip, ale manžel říká že vypadám o dobrých 10 let mladší. Před první konzultací jsem si udělala opravdu velký průzkum ohledně klinika a chirurgů a myslím, že jsem vybrala to nejlepší – soudě podle mých výsledků. Na klinice jsem se setkala s trpělivostí, uklidněním a bylo tam kupodivu i veselo. Což značně usnadnilo celý zážitek ze zákroku. Musím říct, že jsem měla minimální modřiny a jen malé otoky a téměř žádnou bolest, jen nějaké mírné nepohodlí po dobu několika dní. V případě potřeby byl vždy někdo na druhém konci telefonu. Kromě toho, že miluji to, co vidím v zrcadle, cítím se mnohem šťastnější, když teď vidím, jak se cítím uvnitř. Takže, moc DĚKUJI, doktore Ventrubo a týmu, že jste se o mě tak dobře starali. Doporučila jsem vás několika svým přátelům, kteří souhlasí s tím, že výsledek je úžasný.

Podstoupila jsem Deep Plane Facelift v kombinaci s operací očních víček a zkušenosti popisuji s odstupem jednoho měsíce po zákroku. Bolestivost byla minimální, spíše to bylo nekomfortní, ale to se dalo očekávat. První 2 týdny jsem měla výraznější otok obličeje, byl kulatý a úsměv vypadal legračně. Necitlivost ve tváři začala zanedlouho ustupovat, přidalo se však svědění a občasné pobolívání v oblastech které se hojí. Stále však cítím pocit upnutého krku a brady. Stále musím nosit kompresní obvazy, protože zákrok byl složitější a rozsáhlejší. Když nemám kompresi, necítím se pohodlně a cítím tahání. Jediná modřina, kterou jsem měla, byla pod očima a trochu také na levé tváři. Modřiny jsou skoro neviditelné, ale jsou tam, což se taky dalo očekávat a byla jsem na to připravena. Přestože mám ještě pár měsíců do úplného zotavení, jsem s výsledky velmi spokojena a jsem vděčná za to, že jsem se rozhodla zákrok mohla podstoupit. Mé díky patří i V-CLINIC, skvělí personál, atmosféra i přístup.

Už nějakou dobu jsem DPF chtěla, ale pořád jsem sbírala informace a taky odvahu. Nakonec jsem se rozhodla namísto kliniky vyhledat konkrétního chirurga. Načetla jsem si o různých doktorech skrze všelijaké fóra, komentáře, facebookové skupiny, hodnocení a recenze a pak jsem se rozhodla, že se chci objednat na konzultaci s panem doktorem Ventrubou. Byla jsem ohromena kolikrát jsem na jeho jméno narazila ve spojení s operacemi obličeje nebo prsou. Konzultace zodpověděla všechny moje otázky a překvapilo mě, že celá návštěva nebyla jako u běžného lékaře, šlo to tak nějak lépe. Pochopila jsem proces stárnutí a jak to lze zlepšit chirurgickým zákrokem. Velice mě zaujal přístup pana doktora, je vidět že pro to co dělá je zapálený a má to rád. Ale k zákroku, pořád jsem to já, jen o dost mladší, zákrok vypadá zcela přirozeně. Měla jsem nějaké otoky (což se dalo očekávat), ale minimální modřiny. 12 dní po operaci jsem se zlepšovala každý den. Připadá mi, že omlazení neproběhlo jen na venek, i vnitřně, mentálně jsem nějak spokojenější. Cítím se skvěle.

Pan Ventruba mi před dvěma měsíci na V-CLINIC dělal Deep Plane Facelift. Z výsledku jsem nadšena. Měla jsem minimální otoky i modřiny a můj obličej vypadá jako ten, který jsem vždy chtěla, přesto jsem to pořád já, jen bez výrazných vrásek, díky kterým jsem vypadala staře, naštvaně a unaveně. Od prvního konzultačního setkání až po nedávnou závěrečnou kontrolu vždy vše k mé spokojenosti. Abych nevychvalovala jen pana doktora, celý tým byl skvělí. Přestože jde o zkušené profesionály, od asistujících u zákroku, přes ošetřující personál až po báječné asistentky. Doufám že nikdo z nich nikdy neodejde do důchodu, protože si neumím představit, že bych svůj obličej svěřila do rukou jiného chirurga. Děkuji.